Gemeentelijke Basisschool Koksijde

De school waar iedereen zich thuis voelt...

Nieuws

Drukke job? Geen probleem! Wij beschikken over voor-en naschoolse kinderopvang op school.

Een prachtige Sinterklaasperiode...

Een feest voor jong en oud!

Met zijn allen keken we dit jaar ontzettend uit naar de komst van Sinterklaas. Op de Facebookpagina van onze school kon u onze voorbereidingen en avonturen op de voet volgen. Het was ontzettend leuk om te horen dat ook de (groot)ouders dankzij Facebook meeleefden met het hele sintgebeuren. 

Op 6 december was het eindelijk zover! Sinterklaas kwam met zijn paard aan op onze school. De kinderen verrasten hem en zijn pieten met prachtige optredens. Het werd een fantastisch kinderfeest waar we met zijn allen heel erg van genoten hebben!

Hieronder een filmpje voor alle mama's, papa's, oma's en opa's die graag een vlieg waren geweest op ons feest!